E-shop s kvalitní kosmeceutikou na www.pavlinagiesel.wellu.eu

Manikúra a péče o ruce

Nejen krásně upravené nehty, vlasy, pleť a oblečení jsou vaší vizitkou. Ruce používáme neustále jak v zaměstnání, tak při domácích pracích, kde jsou vystaveny kontaktu s mycími (a leckdy agresivními) prostředky. Proto se nelze divit, že hodně z nás má kůži na rukách suchou, poškozenou či s pigmentovými skvrnami. Ceník služeb

Manikúra

Hezky upravené nehty máme nejen pro svůj dobrý pocit, ale jsou součástí naší vizáže. Manikúra patří ke kosmetickým procedurám, které se na ruce zaměřují. Jde o ošetření kůže a nehtů. Při manikúře dochází k čištění nehtů a jejich tvarování. Dalším krokem je úprava kůže okolo nehtů. Musí se odstranit staré zbytky. Provádíme ji z kosmetického, ale i lékařského důvodu. Neošetřené ruce mohou napadnout plísně nebo infekce. Běžným problémem je projev stárnutí a lámání nehtů.

JAPONSKÁ MANIKÚRA P – SHINE

P-shine je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let. Podporuje prokrvení a růst nehtů, je proto vhodná pro ošetření nehtů rozštěpených, lámavých, třepících se a nerostoucích.

Princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími. Hlavními složkami P-shine je včelí vosk, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5. Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle. Doba ošetření nehtů metodou P-shine je přibližně 40 minut a doporučená další návštěva je po první aplikaci za 2 týdny, další 3-4 týdny.

Ošetření rukou

Péči o ruce však někdy zanedbáváme, nebo se o ně staráme špatně. Což se po nějaké době podepíše na jejich vzhledu. Aby naše ruce i nehty byly naší ozdobou, musíme jim věnovat takovou pozornost, jakou si zaslouží. Pokožka na hřbetech rukou stárne velice rychle, podobně jako pokožka v okolí očí a krku, toto jsou partie těla, kde je je minimální množství podkožního tuku.

Pokud chcete svým rukám dopřát péči, kterou si zaslouží, lze využít aplikaci termozábalu. Na ruce naneseme přípravek, který speciálně podporuje regeneraci kůže, zahojí drobná poranění a záděry u nehtových lůžek. Na ruce, na nichž je přípravek, poté navlékneme termorukavice a necháme takto 20 až 60 minut. Při tomto ošetření se výrazně urychluje látková výměna a díky tomu je toto ošetření vhodné i pro chronicky studené ruce či ruce trpící revmatismem.

Parafínový zábal rukou

Parafín se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Vyniká svojí schopností zadržovat teplo, prohřívá, uvolňuje svaly a klouby, zlepšuje krevní oběh a v důsledku zvýšeného prokrvení pokožka dobře absorbuje jí prospěšné látky obsažené v parafínu. Po zábalu jsou ruce velmi dobře odpočinuté a samozřejmě se dostavuje také vysoký kosmetický efekt. Ruce jsou hladké, hebké a sametové

Při PRAVIDELNÉM APLIKOVÁNÍ parafín:

Vypíná pokožku a vrací jí pevnost a pružnost- příznivě působí proti vysoušení a popraskání pokožky- vyživuje nehty a pomáhá snižovat riziko jejich třepení a lámavosti- působí pozitivně proti mozolovitosti kůže.

Jak často docházet na parafínové zábaly?

Četnost návštěv je čistě na Vás. Kúra by se ale v zájmu její prospěšnosti měla opakovat cca každý měsíc.

IBX regenerace

Máte poškozené nehty, které se lámou, třepí a vypadají nezdravě? Vaše nehty vyléčí regenerační systém IBX.

Jedná se o revoluční dvoufázový systém pro přírodní nehty. Tato léčivá a regenerační manikúra zajišťuje zpevnění a výživu "zevnitř", podporuje růst zdravých nehtů.

Kúra je vhodná i pro léčbu nehtů po úrazech, poškozených nehtů, ale i v kombinaci s aplikací laku, trvalého laku nebo před modeláží. IBX zlepšuje vazbu mezi nehtovým lůžkem a materiálem, zajišťuje tak lepší přilnavost a udržuje nehty zdravé.

Kúra obsahuje keratin, zvlhčující látky a ozdravné patentované složky, díky kterým jsou nehty vyživovány a regenerovány. Aplikace je vhodná pro každé nehty, včetně nehtů deformovaných a poničených. Materiál na nehtu vytváří neviditelnou vrstvu, péče je proto vhodná i pro klientky, které z nějakého důvodu nemohou mít nehty upravené lakem, trvalým lakem nebo modeláží.

Kúra se provádí pravidelně v různých intervalech dle stavu přírodních nehtů, ideálně v rozmezí 2-8 týdnů. U zničených a deformovaných nehtů je nutná častější aplikace.

Výsledkem jsou naprosto přirozené nehty, upravené a zdravé. Na nehtu není žádná viditelná vrstva materiálu, kúra je proto oblíbená i u mužů. Přírodní nehty jsou zpevněné a odolnější, u zničených nehtů je regenerace viditelná již po prvním ošetření.

IBX spojuje jednotlivé vrstvy nehtové ploténky, neváže na sebe keratin, čímž se nehet stává pružným a pevným, nikoliv křehkým!

Je speciálně vyvinutý pro:

 • ochranu nehtového lůžka nejen u žen ale i u mužů
 • zajištění správné vazby mezi nehtovým lůžkem a laky na nehty (gellaky, akrylovou a gelovou modeláží)
 • k léčbě poškozených, slabých nehtů které se třepí a nehtů po úrazu
 • vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtu, čímž se nehet stává hladkým
 • vhodný i k obnově nehtů zákazníků, kteří si nehty okusovali
 • podporuje správný růst zdravého nehtu
 • IBX Systém lze použít i na poškozené nehty na nohou

Systém četnosti ošetření IBX:

Jednou týdně

 • Poškozené a velmi tenké nehty
 • Lámavé nehty a roztřepené volné okraje nehtu
 • Velmi křehké až papírové nehty

Jednou za 2 týdny:

 • Nehty na kterých jsou již patrné známky zlepšení
 • Problémy se správným růstem nehtů
 • Nehty s rýhami na povrchu
 • Praskliny na nehtové ploténce

Jednou za 3 týdny:

 • Nehty v celkem dobrém stavu
 • Vylepšení přilnavosti laku, gellaku a gelové, akrylové modeláže
 • Zdravé nehty které jsou bez lesku
 • Zpevnění přírodních nehtů

Ceník

IBX

1. aplikace cena 300,-

2. aplikace cena 250,-

Parafínový zábal

Parafínový zábal samostatně 250,-
ke kosmetickému ošetření 100,-

JAPONSKÁ MANIKÚRA P – SHINE

Základní a japonská manikúra pro výživu, lesk a zpevnění přírodních nehtů 350,-

Doplnění pravidelně po 14 dnech 250,-

Manikúra

Ošetření zahrnuje úpravu délky a tvaru nehtů, ošetření a úpravu nehtového lůžka a regenerační výživu nehtu 350,-